فیلموژن
فیلموژن
وانداویژن
وانداویژن
وانداویژن

وانداویژن(۲۰۲۱)

"واندا مکسیموف" و "ویژن" دو موجود فوق العاده قدرتمند هستند که زندگی ایده آل خود را دارند ، اما همه چیز آن طور که به نظر می رسد نیست...
زیرنویس فارسی
مناسب برای سنین ۱۲ سال به بالا
امتیاز IMDb
۷٫۷از۲۹,۲۴۳ رای
امتیاز کاربران
۹٫۱از۱۳ رای
امتیاز شما
۳
loading
در حال بارگذاری

درباره سریال

کشور سازنده

آمریکا

شبکه پخش

Disney+

وضعیت پخش

پایان فصل اول

سریال آمریکایی "وانداویژن(WandaVision)" که در ژانر اکشن ، کمدی و درام ، ساخته شده ، یک آغاز جدید شجاعانه برای دنیای سینمایی مارول است، که تاکنون در آثار قبلی مارول ندیده بودیم. این مجموعه که روی دو شخصیت "واندا مکسیموف" (با بازی الیزابت اولسن) و "ویژن" (با بازی پل بتانی) تمرکز دارد و هدف ، پرداختن به تمامی قدرت‌ها و توانایی‌های "واندا مکسیموف" است. ظاهرا "مکسیموف" در یک چرخه از مولتی‌ورس گیر کرده و به همین جهت خطوط زمانی مختلف را تجربه می‌کند.
از دیگر آثار "الیزابت اولسن" می توان به "گودزیلا(Godzilla)" ، "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی(Captain America: Civil War‎)" و "رودخانه ویند(Wind River)" اشاره کرد. "ژاک شیفر" که آثاری چون کاپیتان مارول(Captain Marvel‎)" و "بیوه سیاه(Black Widow)" را در کارنامه هنری خو دارد، یک فیلمنامه بسیار دقیق برای این سریال بسیار سرگرم‌کننده نوشته که "الیزابت" و "پل" با بازی خوبشان آن را به تصویر می‌کشند.
از نکته های مهم "وانداویژن" نیز می توان شخصیت‌ها، دکورها و سازندگان کاملا متعهد به ساخت یک سیتکام جذاب در بیشتر مدت زمان هر اپیزود را نام برد. "وانداویژن" که برای شبکه "دیزنی‌پلاس" ساخته شده، در تاریخ 15 ژانویه 2021 منتشر شد.
وانداویژن
وانداویژن
وانداویژن
وانداویژن

دیدگاه ها

سبحان میردورقی