فیلموژن
فیلموژن
فارگو
فارگو
فارگو

فارگو(۲۰۱۴)

"فارگو" روایتگر مجموعه‌ای از داستان‌های جنایی است که در ایالت مینه‌سوتا آمریکا رخ می‌دهد و سرانجام تمامی آنها به طور اسرارآمیزی به شهر فارگو واقع در ایالت داکوتای شمالی مرتبط می‌شوند و ...
زیرنویس فارسی
مناسب برای سنین ۱۶ سال به بالا
امتیاز IMDb
۸٫۹از۳۲۴,۳۹۵ رای
امتیاز کاربران
۰از۰
امتیاز شما
loading
در حال بارگذاری

درباره سریال

کشور سازنده

آمریکا

شبکه پخش

FX

وضعیت پخش

پایان فصل چهارم

"فارگو(Fargo)" مجموعه‌ای آمریکایی در ژانر جنایی و مهیج است که بر اساس فیلمی با همین نام ساخته "برادران کوئن"، ساخته شده است. کارگردانی این مجموعه تلویزیونی برعهده "نوآ هاولی" بوده و "برادران کوئن" نیز در نقش تهیه‌کننده ظاهر شده اند. داستان سه فصل ابتدایی این سریال بر اساس واقعیت بوده که با داستان، بازیگران و کاراکترهای متفاوت دنبال شده و به درخواست بازماندگان حادثه، اسامی آنها تغییر یافته است و به احترام جان‌باختگان این واقعه بقیه ماجرا دقیقاً به همان شکل اصلی روایت شده است. از بازیگران فصل اول می توان به "مارتین فریمن" اشاره کرد که در فیلم هایی چون "مجموعه فیلم های هابیت(The Hobbit)" و"پلنگ سیاه (Black Panther)" به هنرمندی پرداخته است.
این مجموعه جایزه امی بهترین سریال، بهترین کارگردانی و بهترین تیم بازیگری را دریافت کرده است. فارگو همچنین موفق به کسب جایزه بهترین سریال و بهترین بازیگر نقش اول مرد برای "بیلی باب تورنتون" در گلدن گلوب شد.
فارگو
فارگو
فارگو
فارگو

دیدگاه ها

سبحان میردورقی