فیلموژن
فیلموژن
احضار 2
احضار 2
احضار 2

احضار 2(۲۰۱۶)

"لورن" و "اد وارن" عازم شمال لندن می شوند تا به مادر تنهایی که چهار فرزند دارد کمک کنند از شر ارواح خبیث خانه اش نجات پیدا کند....
زیرنویس فارسی
مناسب برای سنین ۱۷ سال به بالا
امتیاز IMDb
۷٫۳از۲۲۹,۷۷۸ رای
نمره منتقدین
۶۵
امتیاز کاربران
۰از۰
امتیاز شما

درباره فیلم

بودجه ساخت

40,000,000 دلار

میزان فروش

320,392,818 دلار

"احضار۲ (The Conjuring 2)" یا کانجورینگ2 محصول سال 2016 آمریکا، فیلمی فراطبیعی ترسناک است که توسط "جیمز وان" کارگردان خوب هالیوودی که دیگر در خلق فیلم‌های ترسناک ماهر شده، ساخته شده است. از دیگر آثار این هنرمند با استعداد می توان به مجموعه فیلم های "اره (Saw)"، "توطئه‌آمیز (Insidious)" و " آکوامن (Aquaman)" اشاره کرد. "پاتریک ویلسون" بازیگر خوب و سرشناس مجموعه فیلم های "احضار (The Conjuring)" و "توطئه‌آمیز (Insidious)" در این اثر برای نقش "اد وارن" حضور پیدا کرد. این اثر که بر اساس داستانی واقعی بوده، دنباله ی فیلم ترسناک "احضار (The Conjuring)" می‌باشد که در ۱۹ ژوئیه ۲۰۱۳ اکران شده بود، و داستان آن درباره مادری به نام "فرانسیس اوکانر" است که دخترش "جانت" به تسلط روحی در می آید که بعدا مشخص می شود آن روح توسط شیطان به واسطه درآمده است.
"کانجورینگ2" توانست با استقبال تماشچیان روبه‌رو شود و با تاکید بر بکارگیری صحنه های ژانر وحشت، یعنی ایجاد ترس بدون استفاده از خون و خونریزی، تحسین بسیاری از منتقدین را برانگیزد و نظر آن هارا به خودجلب کند. این فیلم همچنین باهزینه‌ای نزدیک به چهل میلیون دلار ساخته شد و در گیشه به موفقیت فروش سی صد و بیست میلیون دلاری رسید.
احضار 2
احضار 2
احضار 2
احضار 2

دیدگاه ها

سبحان میردورقی