فیلموژن
فیلموژن
مولان
مولان
مولان

مولان(۲۰۲۰)

فیلم داستان دختر جوان چینی به ‌نام "مولان" را روایت که برای نجات پدرش، خود را به عنوان پسری جنگجو معرفی و به جنگ با دشمنان کشورش می‌رود ...
زیرنویس فارسی
دوبله اختصاصی فیلموژن
مناسب برای سنین ۱۳ سال به بالا
امتیاز IMDb
۵٫۶از۱۰۱,۳۱۴ رای
نمره منتقدین
۶۶
امتیاز کاربران
۰از۰
امتیاز شما

درباره فیلم

توضیحات

مدیر دوبلاژ: مینا قیاسپور - صدابردار: مهدی بهزادپور - مترجم : مسعود میر اسماعیلی - باند و میکس : محمد عباسی
گویندگان: اکبر منانی، رزیتا یار احمدی، علیرضا باشکندی، همت مومیوند، امیر محمد صمصامی، فاطمه نیرومند ، امیر حکیمی، لادن سلطان پناه، سعید مقدم منش ، نغمه عزیزی ، نیما نکویی ، محمد بهاریان، فرزانه شجاعی، علیرضا اوحدی، علیرضا ناصحی، محمد رضا فصیحی نیا، محمد رضا علیشاهی.
ضبط شده در استدیو ساندفیلم

بودجه ساخت

200,000,000 دلار

میزان فروش

66,800,000 دلار

"مولان(Mulan‎)" فیلم سینمایی اکشن و ماجراجویانه، محصول کشور آمریکاست. این فیلم به کارگردانی "نیکی کارو"بوده، که آثاری چون "سوارکار نهنگ (Whale Rider)"، "سرزمین شمالی (North Country)" و "همسر نگهبان باغ وحش (The Zookeeper's Wife‎)" را در کارنامه هنری خود دارد. "مولان" بر اساس انیمه ای به همین نام در سال ۱۹۹۸، که خود نیز بر گرفته از افسانه‌های فولکلور چینی است، ساخته شده و در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ توسط کمپانی "والت دیزنی" در ایالات متحده به نمایش درآمد.
این فیلم توانست واکنش‌های مثبتی از سوی منتقدان دریافت کند و برای صحنه‌های اکشن وعملکرد تیم بازیگری مورد تحسین قرار گیرد. داستان فیلم برگرفته از اسطوره‌های کهن کشور چین و دختری باهوش و و شجاع به نام "مولان" است که برای حفظ جان پدرش و محافظت از کشور چین به ارتش می پیوندد که بر دشمنانشان پیروز شوند. از بازیگران این فیلم می توان به "دانی ین" اشاره کرد که در فیلم هایی چون "وقایع شانگهای (Shanghai Affairs)"، "هفت شمشیر (Seven Swords)" و "ایپ من ۴: نهایی (Ip Man 4: The Finale)" نقش آفرینی کرده است.
مولان
مولان
مولان
مولان

دیدگاه ها

سبحان میردورقی